SzabiQualit

+36 30 662 5520

9027 Győr, Puskás Tivadar u. 8.

H-P: 8:00 - 15:00

Telefon:

Cím:

Iroda Nyitvatartás:

x

KARRIER - PROJEKTVEZETŐ

SZA-BI QUALIT Kft.
2000 évben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari generálkivitelező, napjainkra milliárdos árbevételű cég. Fő tevékenységünk a magasépítés, - lakóparkok, társasházak, családi házak, továbbá intézmények és kereskedelmi egységek teljes körű kivitelezése Győrben és vonzáskörzetében.
Projektjeink megrendelői között meghatározó ingatlanfejlesztők, cégek, és magánszemélyek szerepelnek, saját beruházásban több társasház kivitelezését is végezzük.
Csapatunkba keresünk kiváló szervezési készséggel rendelkező, a kivitelezési feladatok menedzselésében jártas, a fellépő kihívásokat hatékonyan megoldani képes
PROJEKTVEZETŐ munkatársat.

Feladatok:
            a szerződések előkészítése, versenyeztetése, döntéselőkészítés - projektek teljes körű menedzselése
            alvállalkozói teljesítésigazolások, anyagrendelések összeállítása, teljesítések ellenőrzése
            megrendelővel, műszaki ellenőrrel, tervezővel, szakágakkal való kapcsolattartás, kooperációkon való részvétel
            szoros együttműködés az kivitelezésben részt vevő építésvezetőkkel
            szerződések határidőn és költségkereten belüli teljesítése

Elvárások:
            szakirányú végzettség (építőmérnök/technikus, építészmérnök)
            azonos munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
            MS Office számítógépes ismeretek
            B kategóriás jogosítvány
            problémamegoldó képesség, szervezőkészség, vezetői készségek
            csapatmunkára való készség

Amit nyújtunk:
            hosszútávú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező és folyamatosan fejlődő vállalatnál
            versenyképes juttatási csomaggal tesszük vonzóvá a feladatok eredményes elvégzését
            szakmai szempontból izgalmas, változatos projektekben való részvétel, kiterjedt megrendelői és beszállítói
            körben végezhető változatos munkavégzés
            fiatalos, lendületes és támogató csapatban való munkavégzés
            biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket

Munkavégzés helye:
            Győri központtal, projektek Győr és 30 km-es vonzáskörzetében

            Fényképes szakmai önéletrajzokat kérjük az info@szq2000.hu elektronikusan, vagy postai úton a 9027 Győr,
            Puskás T. u. 8. címre 2022.10.14.-ig megküldeni. A pályázatokat bizalmasan kezeljük.

Elérhetőségeink